keyif etiketli yazı

Adem Doruk Eryaman

Nisan 4, 2015 AnkaraEt LokantasıMekan TürleriRestoranŞehirler  Yorum yok

Bugün neredeyiz? Bugün güzel bir balıkçıdayız daha doğrusu alabalık tesisindeyiz. Akşam saatlerinde boş masası kalmayan bir canlı Alabalık tesisi; Eryaman Adem Doruk Canlı Alabalık Tesisindeyiz.

Devamını oku

Bigbang Burger Gimart

Nisan 4, 2015 AnkaraFast FoodMekan TürleriŞehirler  Yorum yok

Bugün bir başka şubesine eski iş yerimde çalışırken öğle aralarını değerlendirmek için gittiğimiz Big Bang Burger’ın Gimart Outlet’te bulunan şubesine gitme fırsatımız oldu. Gimart Outlet “Ankara’nın en büyük outleti” ünvanını alan yeni bir alışveriş merkezi. Gerçekten yüzölçümü olarak büyük bir alışveriş merkezi, ancak merkezde yer alan mağaza sayısı az. Dolayısıyla sadece her mağazanın kapladığı alan da çok büyük. En üst katını yemek yeme katına ayırmışlar. Teras kata çıkıldığında nefis bir Ankara manzarası ile karşılaşılıyor. Hemen karşısında ve AOÇ arazisi içinde Ankara’ya yeni kazandırılan Tema Park var. Tema Park henüz açılmadığı için etkisi fazla hissedilmiyor. Açık havada olmasından mı, yeni açılmış olmasından mı bilmiyorum Gimart Outlet oldukça boş görünüyor. Havalar ısındığında ve özellikle Tema Park açıldığında eminim teras katının kullanıcı sayısı oldukça artacak. Bugün benim  gözlemlediğim teras katında yalnızca üç beş kişinin olduğu idi. Bugünkü tercihimizi de yemek katında bulunan Big Bang Burger’dan yana kullandık.

Devamını oku

Ot Kafe Selanik

Mart 9, 2015 AnkaraCafeMekan TürleriPubRestoranŞehirler  Yorum yok

Bugünkü yazımıza OT kafe ile devam ediyoruz. “Hazla ve hızla okunan dergi” hedefiyle 1996 yılından beri sırasıyla; Öküz, Hayvan ve son olarak 2013 yılında “Maksat Yeşillik Olsun” sloganı ile yayın hayatına başlayan OT dergisi köklü bir geleneği temsil eder. [1] 2013 yılı itibariyle önce İstanbul’da daha sonra da Ankara’da “Maksat Muhabbet” sloganıyla sonra da diğer şubelerini açmıştır. (http://otgrup.com/hakkimizda.html)

Devamını oku