Downtown Food Club

Nisan 8, 2015 AnkaraBistroCafeMekan TürleriPubŞehirler  Yorum yok

Bowling heyecanlıdır. Bowling disiplinli bir çalışma ister. Bireysel bir yarış olduğu gibi aynı zamanda bir takım yarışı da olabilir. Takım yarışı olursa çok daha eğlenceli olur.

Menü
Menü

Bugün yazıma farklı bir giriş yaparak başladım; zira sizlere alternatif bir mekandan bahsetmek istiyorum. Tam bir eğlence mekanının ortasında bir kenarında bulunan bir mekan: Downtown Food Club.

Downtown lokasyon olarak Armada AVM’deki yeni açılan hayat sokağının en sonunda bulunuyor. Hem sokak tarafından, hem de Rollhouse tarafından girişi mevcut. Eğlenmek için bowling vb. oyun salonu tercih edenlerin, yemek için de genel olarak tercih ettiği mekanlardan biri aynı zamanda Downtown Food Club.


Wrap
Mekan genel olarak bar tarzı bir dekorasyona sahip. Dekorasyon ortalama üstü, elit standartta diyeceğimiz bir şekilde tasarlanmış. Restoranda tabi ki wireless hizmeti mevcut. Çalışanlar güleryüzlü ve oldukça ilgili. Yalnız öğle arasında gittiğimizde rahatsız olduğumuz bir durum oldu. Sanki pusuda beklercesine yemek biter bitmez restoranda hiç tabak kalmamış gibi tabağı ve daha ağzımı silmeden kullanmadığım peçeteyi önümüzden pat diye çekmeleri pek hoş değildi. Umarım buna dikkat ederler diye düşünüyorum.

Geçelim burada yesek sorusuna cevap verdikten sonra ne yemeğe karar verdiğimize. Daha önceden de tattığım ve tadına emin olduğum için tekrar seçtiğim Dana Etli Bazlama Sandviç benim favorim. Lezzeti çok iyi ve son derece doyurucu. Bunun dışında ek olarak belirtmek istediğim nokta; yemek için Downtown Food Club’ta çok fazla alternatifin olduğu.
Nar Portakalİçecek konusunda da Downtown Food Club oldukça iddialı. Alternatif kahve ve meyve suyu çeşitleri mevcut. Ben yemeğimde nar – portakal ikilisini tercih ettim ve gayet başarılı bir tercih yaptığıma inanıyorum. Bilgisayarınız ile sakin bir yerde çalışmak isterseniz de, iç mekanda alternatif kahve çeşitlerini deneyebilirsiniz. Ek olarak belirteyim; alkol kullananlar için de çeşitler sınırlı olsa da alkol seçenekleri mevcut.

Gelelim fiyatlara. Taze sıkılmış bir meyve suyu için 8-12 lira arasında, ortalama bir yemek için de 15-25 lira arasında bir ücret ödeyebiliyorsunuz. Fiyatlar çok yüksek değil; ancak ortalamanın biraz üstünde. Mekana göre değerlendirme yaptığınız zaman da ideal bir fiyat ortalaması olduğunu görüyorsunuz.

Rollhouse Oyun Salonları bünyesinde hizmet veren Downtown Food Club ile ilgili genel olarak görüşlerim bu kadar. Restoran ile ilgili iletişim bilgilerini ve ziyaret etmek isteyenler için Rollhouse Oyun Salonu’nun iletişim bilgileri aşağıda yazıyorum. Afiyetler olsun.

Downtown Food Club
Telefon: 444 76 55
E-posta: info@downtownfoodclub.com
Web Sitesi: www.downtownfoodclub.com

Rollhouse
Telefon: 444 76 55
E-posta: infoarmada@rollhouse.com
Web Sitesi: www.rollhouse.com/armada

Sosyal ağda paylaşın!Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Tumblr
 

Onur GÖKER Hakkında

Kendisi bilişim sektöründe çalışıyor. Aynı zamanda Çankaya Üniversitesi'nde yüksek lisans yapıyor. Hem çalışıp hem okuduğundan kendisine çok fazla zaman ayıramıyor. Genelde sakin bir kafede çalışmayı ve proje yapmayı seviyor. Bunun için kendine en uygun kafeyi arıyor.

Yanıt bırakın

Bu HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>